Vypnout reklamy

Hra na mobil Torque Burnout

Vydáno dne: 18.9.2020

Skvělá hra na mobilní telefon Torque Burnout, ve které budete muset zaparkovat na určeném místě. Dejte se do toho a užijte si téměř realistickou hru.

Hra, ve které si parádně zadriftujete. Jeďte jako naprostý maniak, a dělejte v cestě taková kolečka, ze kterých budou lidé bláznit.

Vylepšujte vaší jízdu a tlačte to na limit. Staňte se tím nejlepší a prorazte do dalších úrovních hry. Hra vám nabídne více aut i výzev.

Neustálá aktualizace nezapomíná na nové věci do hry proto, aby hra neomrzela. Nicméně nabízí celkem realistické pálení gum, burácející motory , ovládání a další zajímavosti.

Abyste hru spustili, tak potřebujete telefon, který byl vyroben po roce 2012.

Torque Burnout
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své Přečíst si více