Hra na mobil Trooper Shooter

Tato hra je stále pod aktivním vývojem. Nicméně chyb je opraveno už dostatek a dá se normálně hrát. Grafiku má hra animovanou a zároveň jednoduché ovládání. Řiďte své malé vojáky a veďte je k tomu, aby vyhráli za každou cenu. Dokončujte jednotlivé mise, snažte se vojáky neustále posouvat kupředu a zneškodněte nepřítele. Je velmi důležité, […]

Tato hra je stále pod aktivním vývojem. Nicméně chyb je opraveno už dostatek a dá se normálně hrát. Grafiku má hra animovanou a zároveň jednoduché ovládání.

Řiďte své malé vojáky a veďte je k tomu, aby vyhráli za každou cenu. Dokončujte jednotlivé mise, snažte se vojáky neustále posouvat kupředu a zneškodněte nepřítele.

Jedná se o zábavnou hru, kde budete útočit na své nepřátele. Špatná hodnocení hra nasbírala kvůli tomu, že i přesto, že byla hra na Google Play, tak nebyla dokončena a vývojáři potřebovali peníze na dokončení...

Je velmi důležité, abyste se celý čas vylepšovali a ukázali tak světu, kdo je tady hlavní velitel. Hra má animované grafické zpracování a spoustu možností, jako jsou zbraně a spoustu dalšího. Nechybí ani souboje ve formě PvP.

Aplikaci stáhnete níže