Vypnout reklamy

Hra na mobil Ultimate Car Driving Simulator

Vydáno dne: 20.11.2020

Jedná se o výbornou hru, ve které budete mít detailní prostředí, možnost upravovat svá auta a mnohem více. Vydejte se na šílený závod.

Jedná se o skvělý závodní simulátor, ve kterém zažijete perfektní realistické řidičské schopnosti, spoustu možných úprav, otevřený svět a mnohem více.

Hra nabízí to nejlepší z řízení automobilů. Vydejte se na jízdu s SUV. Každé auto má různé fyzikální vlastnosti a ovládá se tak jinak. Je jiné, když jedete se sportovním autem než s klasikou.

Ultimate Car Driving
Ultimate Car Driving

Navíc hra nabízí otevřený svět, kde budete projíždět skrz města až do pouště. Prostředí je detailně zpracované a za grafiku se tak hra nemusí vůbec stydět.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Jumping Retro
Hra na mobil Jumping Retro

Jedná se o zábavnou hru, ve které bude váš hlavní hrdina hry neustále pokračovat kupředu. Vy se musíte vyhnout jednotlivým Přečíst si více

Nová hra Doctor Who: The Lonely Assassins na jaře 2021
Hra Doctor Who: The Lonely Assassins

Nová logická hra, která je tady na téma Doctora Who. Propracovaná hra s inovativní hratelností. Porazte své nepřátele.

Hra na mobil Space Marshals 3
Space Marshals 3

Parádní android hra, ve které budete muset bojovat na divokém západě a pokusit se zneškodnit nepřátele. Dejte se do boje.

Hra na mobil Pac-Man Geo

Výborná android hra na mobil, ve které budete dělat vše proto, abyste zneškodnili tyto duchy. Jedná se o hru v Přečíst si více