Vypnout reklamy

V této hře budete hrát za různou stranu ve válce. Vaším úkolem je ubránit lidstvo a snažit se vyvinout a použít takové zbraně, které zneškodní protihráče.

Historie, kterou jste znali, tak nemusí být tak zcela pravda. Alespoň ne v této hře. V roce 1944 jednotky dorazily do Normandie, které se referují jako den D.

Zlí vědci dokázali vytvořit zbraň a použít ji s cílem změnit počasí. Což vedlo, že den D se odehrával za silné bouřky. V roce 1945 nacisté vytvořili experimentální bombu, která dokázala zničit jakoukoliv zemi na světě. Což se nazývá jako nultý den nebo-li Z Day.

Ve světě temného nového světa budete bojovat s jednotkami proti nepřátelům a pokusit se udržet lidstvo na světě, než se všichni povraždí. Jedná se o strategickou MMO hru, kde budujete svou vlastní armádu, vytváříte armádu a plníte úkoly.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.