Vypnout reklamy

Parádní android hra Modern Strike Online, ve které budete muset udělat vše proto, abyste zneškodnili veškeré nepřátele kolem vás v tomto online módu.

Nová online hra FPS na mobilní telefon, kde bude potřeba na velké mapě zneškodnit své nepřátele. Je důležité, aby Vám přálo štěstí.

Zahrajte si za ozbrojeného velitele, který půjde proti nebezpečným teroristům. Vše si užijete přímo ve vašem telefonu. Parádní PvP souboje, které jste jen tak někde neviděli.

Hra nabízí 7 různých bojových módu pro hru pro jednoho hráče a pro online hru. K dispozici je celkem 14 unikátních map, 50 unikátních zbraní, mezi které patří pistole, brokovnice a mnohem více. Hra je navíc dobře optimalizovaná, takže ji rozjedou i slabší mobilní telefony.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.