Hra Nuclear Day Survival

Život v post-apokalyptickém světě, kde došlo na jadernou válku, nemusí být zrovna procházka růžovou zahradou. Celé město je zničeno a vy budete prozkoumávat obrovská místa. Musíte přežít v tomto post-apokalyptickém světě, kde je spousta lidí ozářená, hladová a nemocná.

Hra, ve které jako první musíte utéct z tohoto umírajícího města rozhodněte se také, jestli zachráníte pár lidí nebo je necháte zemřít. Své věci neustále vylepšujte, abyste mohli v poklidu procházet tímto zničeným prostředí. Přežijte v tomto náročném světě.

K dispozici má unikátní příběh. V průběhu hry narazíte na několik NPC jednotek, které s vámi budou vést rozhovor. Očekávejte logické úlohy a vyberte si svou zbraň. Nechybí ani dynamický svět, kde se počasí neustále mění a zároveň musíte vést své jednotky k vítězství. Prozkoumávejte tento zapomenutý a zcela zničený svět.

Ve hře máte skvělý systém craftování, takže vyrábějte a upravujte své zbraně. Svět je opravdu zajímavý, tak ho prozkoumávejte. Nejde sice o klasickou FPS hru, ale uvidíte sami, že o zábavu je v této hře Nuclear Day Survival, postaráno.

Nuclear Day Survival
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2