Hra na mobil Off-road driving simulator

Usedněte na sedačku řidiče a vydejte se se svým automobilem přes velmi náročný terén v horách. Připravte se na velice extrémní výzvy a pokuste se udělat vše proto, abyste jednotlivé mise dokončili. V této hře budete muset dojet do cíle v naprostém pořádku. Hra, kde se střídá počasí a
Off-road Driving Simulator

Usedněte na sedačku řidiče a vydejte se se svým automobilem přes velmi náročný terén v horách. Připravte se na velice extrémní výzvy a pokuste se udělat vše proto, abyste jednotlivé mise dokončili. V této hře budete muset dojet do cíle v naprostém pořádku.

Hra, kde se střídá počasí a ztěžuje vám tak cestu

Díky náhonu na všechny čtyři kola máte šanci překonat i ty nejtěžší kopce, vodní překážky nebo jiné bariéry. K dispozici máte nejrůznější modely. Každý automobil má své unikátní schopnosti a různý design. Vydejte se na zběsilou jízdu. K dispozici je taktéž několik kamerových módu a realistická fyzika.

Off-road driving simulator android hra

Off-road driving simulator android hra

Dynamické počasí

Off-road driving simulator android hra

Off-road driving simulator android hra

V této gamese se dynamicky mění počasí, takže vlastně nikdy nevíte, jaké počasí v této hře bude. Nicméně za každé situace se musíte pokusit dojet do cíle. I když bude obrovský déšť, tak i přesto musíte zvládnout kopce, které se zdají být nepřekonatelné.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 95%
    Grafika - 95%
  • 98%
    Hratelnost - 98%
  • 99%
    Zábava - 99%
97%