Vypnout reklamy

Hra na mobil Offroad moto

Vydáno dne: 19.5.2018

Je potřeba ze své motorky vytáhnout maximum a to v těchto rušných ulicích bude velmi potřebné. Nicméně vše se odehrávat v horách, kde budou velmi náročné trasy. Překonávejte tento terén a dostaňte se co možná nejdále. K dispozici máte velice silné motorky. Vydejte se skrz náročný terén a překonejte ty nejtěžší překážky v trati. Pokuste […]

Je potřeba ze své motorky vytáhnout maximum a to v těchto rušných ulicích bude velmi potřebné. Nicméně vše se odehrávat v horách, kde budou velmi náročné trasy. Překonávejte tento terén a dostaňte se co možná nejdále.

K dispozici máte velice silné motorky. Vydejte se skrz náročný terén a překonejte ty nejtěžší překážky v trati. Pokuste se překonat své rivaly a nespadněte z herní plochy do pasti. Získejte ocenění a dokončete úroveň.

V této hře je potřeba nakoupit nejrůznější motorky a vyzkoušejte si je přímo v akci. Hra nabízí několik velice zajímavých motorek i tratí. To vše v krásném grafickém zpracování, za které by se nemusela hra vůbec stydět. Navíc je zde krom toho všeho i propracovaná fyzika.

Buroň Tomáš