Hra Omen Exitio: Plague

Prozkoumejte temný vesmír H.P. Lovecrafta v hře Omen Exitio: Plague, kde vaše volby určují osud lidstva.

Omen Exitio: Plague je nejen hra, ale i cesta zpět do doby, kdy herní knihy z 80. a 90. let nabízely unikátní a napínavé dobrodružství. Ale co tuto hru odlišuje? Hra je dokonale inspirována mimozemským a děsivým vesmírem legendárního autora H.P. Lovecrafta. S tímto temným pozadím se prolíná originální zápletka a postavy, a co je nejdůležitější – vše je řízeno vašimi rozhodnutími.

Příběh se točí kolem Dr. Jake Huntingtuna, který se v roce 1896 v Zanzibaru připojil k armádě, aby zapomněl na bolest ztráty své milované ženy. Ale osud pro něj má jiné plány. Všudypřítomné stíny, které kolísají na okraji naší reality, se zdají být soustředěny na jedno specifické neštěstí – strašlivou nemoc, která by mohla potencionálně vyhubit celé lidstvo.

Nicméně, jak Dr. Huntington zjišťuje, tato nemoc je jen špičkou ledovce v komplikovaném vzoru intrik, machinací a úskoků. Hlavní postava musí proplout tímto složitým bludištěm, aby objevil pravdu, která je pro něj neustále mimo dosah.

Je to závod s časem, v němž Jake musí propojit všechny indicií, aniž by riskoval svůj rozum, překračujíc hranice reality.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Prozkoumejte temný vesmír H.P. Lovecrafta v hře Omen Exitio: Plague, kde vaše volby určují osud lidstva.