Vypnout reklamy

Hra OTR – Offroad Car

Prozkoumejte otevřený svět s vlastní soupravou – od kopců až po vrcholky hor. Dobrodružství na vás čeká!

Vstupte do světa nekonečných možností a dobrodružství s vlastní soupravou. Jízda po kopcích, prozkoumávání ostrovů člunem, nebo let helikoptérou na vrcholky hor, vše je na dosah ruky v tomto otevřeném světě. Pro ty, kteří vyhledávají klidnější zážitky, nabízíme možnost relaxační procházky v nádherné přírodě.

Zažijte vzrušení z překonávání výzev, které vám nejenže přinesou finanční odměny, ale umožní vám vylepšit a upravit vaše vozidlo. Učiňte své auto silnějším, rychlejším a esteticky atraktivnějším. Každá úprava dodá vašemu vozidlu osobitý šarm.

Soustřeďte se také na získávání zkušenostních bodů (XP), které vám pomohou postoupit na vyšší úroveň a odemknout exkluzivní odměny. Každý nový level přináší nové výzvy a šance na zlepšení vašeho vozového parku.

V tomto světě jste pánem svého osudu. Rozhodněte se, zda budete prozkoumávat neznámé terény, zdolávat náročné trasy, nebo se jen tak toulat přírodou. Nechte svou fantazii pracovat a vytvářejte nezapomenutelné příběhy za volantem svého snu.

Aplikaci stáhnete níže

OTR - Offroad Car Driving Game

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4

Popis

Prozkoumejte otevřený svět s vlastní soupravou – od kopců až po vrcholky hor. Dobrodružství na vás čeká!