Hra Paragon Pioneers 2

Paragon Pioneers 2 přináší revoluční idle city-building zážitek s bohatými možnostmi a bez reklam.

Solo vývojář Tobias Arlt oznámil, že Paragon Pioneers 2 se brzy objeví na mobilních zařízeních a PC. Tato hra, inspirovaná sériemi Anno a Settlers, přináší revoluční přístup k idle city-building hrám, ve kterých je vaším úkolem vybudovat si své impérium. Podle vývojáře hra nabízí několik měsíců plných herních zážitků.

Ve hře Paragon Pioneers 2 objevíte a dobudete nové ostrovy pomocí intuitivního bojového systému. Tyto ostrovy poté můžete přizpůsobit potřebám obyvatel vašeho impéria. Díky unikátnímu generátoru map můžete každý ostrov doslova přetvořit, aby jste vytvořili optimální rozložení.

Paragon Pioneers 2 je single-player offline hra, která neobsahuje žádné reklamy. Vytvoříte si nádherný palác a stanete se vlivným vůdcem světa s tématikou středověké fantasy. Hra nabízí tři regiony, přičemž každý z nich přináší vlastní výzvy. Ve hře najdete více než 300 budov, které můžete rozvíjet a rozšiřovat své impérium. Kromě toho je zde přes 130 produktů, mnoho z nich má složité výrobní řetězce. Můžete se dokonce jenom dívat, jak vaši občané proplouvají vaším impériem.

Arlt slibuje, že budete moci experimentovat s různými strategiemi, i když se omezíte na krátké herní seance. Vaše impérium bude pokračovat v růstu a rozkvětu, i když právě nehrajete. Paragon Pioneers 2 nabízí více než 200 vylepšení, která můžete využít k přizpůsobení vašeho zážitku vašemu hernímu stylu.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Paragon Pioneers 2 přináší revoluční idle city-building zážitek s bohatými možnostmi a bez reklam.