Hra Paragon Pioneers

Paragon Pioneers je hra, ve které si budujete městečko a snažíte se zájmena o tom, aby obyvatelé byli nakrmeni a šťastní.

Jde o novou hru, ve které se postaráte o budování nových měst. Tobias Tenbusch je vývojářem této hry a jde tedy o hru jednotlivce. Ve hře se musíte postarat o to, aby ve městě vše fungovalo a snažili jste se tak o to, aby se populace ve městě neustále rozrůstala.

Takové hry jednotlivců se poslední dobou hodně rozjely a vydává se spousta takových her. Nevidí se to však moc často, aby hru vytvořil pouze jeden vývojář. Tobias se také rozhodl, že hra bude prémiová a tedy sice si zaplatíte, ale jako odměnu nebudete mít ve hře žádné reklamy nebo předměty, které byste si museli v průběhu hry zakoupit.

Paragon Pioneers je také zajímavý tím, že musíte budovat komplexní městečko, což potřebuje komplexní dodavatelský řetězec, abyste udrželi vaše lidi šťastné a nakrmené. Zároveň je potřeba budovat pro lidi služby pro základní potřeby a je tak potřeba propojit jednotlivé budovy elektřinou. Vaše městečko se bude neustále rozrůstat.

Hra neshromažďuje žádné informace s třetí stranou a ani pro sebe neukládá žádná data.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Paragon Pioneers je hra, ve které si budujete městečko a snažíte se zájmena o tom, aby obyvatelé byli nakrmeni a šťastní.