Hra Parking Jam 3D

Jedná se o jednu z velmi populárních logických her, ve které budete muset uvolnit provoz na parkovišti a dostat všechny auta pryč. Ve hře si můžete odemknout na 27 různých skilů.

Ve hře jsou různé výzvy, kdy v jedné části hry máte menší manévrovací prostor a ve druhé zase mnohem větší. Tedy úrovně se od sebe hodně liší a nemusí být vždy těžké. Potkáte také naštvané babičky, kterým se nelíbí tyto zácpy. Musíte najít auto, které půjde lehce přesunout a nikoho netrefíte.

Dokončete tak jednotlivé úrovně bez toho, aniž byste byli zaseknutí. Jen si dejte velký pozor, abyste nenaštvali babičku. Jde o zábavnou hru s pěknou a jednoduchou grafikou, ve které vás hra vyzve k prokázání svých logických schopností, kritického myšlení a časování.

Získejte více aut, skinů a scén. Vydělejte peníze tím, že dokončíte jednotlivé úrovně a zároveň se posuňte dále tím, že uvolníte parkování.

Jde o hru od Německého vývojáře Popcore.

Parking Jam 3D
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Uvolněte parkovací místo a dejte pozor, abyste do nikoho nevrazili. Není to jednoduché, protože je zacpané celé parkoviště a dostat se ven je oříšek.