Hra Path to Nowhere

Zajímavá hra, ve které budujete tým lidí, kteří bojují za spravedlivost a hlavně se snaží o to, aby nepadlo celé město do temnoty.

Jde o zcela novou hru, která nedávno vyšla na mobilní telefony. Jde o typ SRPG hry, což by se dalo říct, že jde o real-time Tower Defense hru. Ve hře se ocitáte v hlavní roli bojovníků, kteří se rozhodli bránit svět, co to jen půjde. Dejte si pozor, aby město nepadlo a držte světlo ve tmě. Pokud tma pohltí město, tak je konec.

Přežili jste tuto neskutečnou apokalypsu, která započala rojem meteoritů. Lidé začali ztrácet vědomí a začali mutovat v nebezpečná monstra. Najděte místa k tomu, abyste zachránili svět před rozšířením tímto morem. K dispozici máte vězně, což jsou největší hříšnici. Ti mají nebezpečné schopnosti. Získejte jejich loajalitu a tajemství, která ukrývají.

Hra je taktická, takže je potřeba dopředu plánovat jednotlivé útoky. Využijte svůj talent k tomu, abyste nasadili své dovednosti k plánování v reálném čase a porazili veškeré nepřátele. Staňte se tak trochu manipulátorem. Hra má hezké grafické zpracování, ale kromě toho disponuje celkem slušnou hratelností. Jen je škoda, že hra nemá české titulky nebo rozhraní. Hra je v anglickém jazyce, ale lze se přepnout i do japonštiny pokud chcete.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Zajímavá hra, ve které budujete tým lidí, kteří bojují za spravedlivost a hlavně se snaží o to, aby nepadlo celé město do temnoty.