Vypnout reklamy

Hra PC Creator 2 – Computer Tycoon

Vytvořte pro své zákazníky naprosto skvělé PC. K dispozici máte několik PC, které lze vytvořit a to díky 3000 a více součástkám, které

Postavte si vlastní počítač v novém simulátoru. Dokončujte objednávky klienta, který si u vás objednal například sestavit PC, nainstalovat software, nainstalovat hru, vyměnit tento počítač za zcela nový a další. Můžete sestavit svůj počítač pro bitcoin těžbu.

Dokončujte veškeré objednávky s přehledem a nezapomínejte na jediného zákazníka. Hra nabízí zcela novou HD grafiku, pohodlné umístění jednotlivých prvků, skvělé animace, spousta hardwaru, který můžete do PC umístit. Hra nabízí spoustu možností a hlavně opravdu živé kurzy pro fanoušky bitcoinu, kdy začínáte těžit. Vedete také online obchod.

Do PC také můžete nainstalovat nový Chrome OS a objednávky mohou fungovat přes messengery a dialogy. Své PC můžete vybudovat od samého počátku. Máte tady tisíce skutečných detailů PC, jako je hardware, PC skříně, designové prvky a mnohem více. Vylepšete servisní centrum a buďte svým zákazníkům velmi nápomocní.

Je potřeba, aby s vámi byli zákazníci velmi spokojení.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Vytvořte pro své zákazníky naprosto skvělé PC. K dispozici máte několik PC, které lze vytvořit a to díky 3000 a více součástkám, které tady jsou. Detailně propracované PC.