Hra Phantom Blade: Executioners

Objevte svět Phantom Blade: Executioners! Akční kungfu dobrodružství, spiknutí a rychlý boj čekají!

Phantom Blade: Executioners je nejen další akční hra. Je to hra, která vás zavede do nádherného světa zvaného Phantom World, vytvořeného renomovaným vývojářským týmem S-GAME. Příběh této hry je více než jen bitky a souboje. Je to příběh o dobrodružství, spiknutí a objevení pravdy.

Příběh hry je spletitý a plný zvratů. Ve světě, kde spiknutí ohrožují samotnou existenci Phantom World, hráči budou nuceni čelit mnoha mistrům kungfu, kteří podlehli šílenství. Ale to není vše. Za všemi těmito zdánlivě nezávislými incidenty je skrytý strůjce, kterého musíte odhalit.

Jedním z hlavních pilířů hry je vzrušující, rychlý boj. Každý, kdo si kdy vychutnal dobrý kungfu film, bude vědět, jak vzrušující je čelit skupině protivníků najednou. A právě to hra nabízí. Ať už je to uhýbání před údery, odražení útoku nebo hledání správného okamžiku pro smrtící úder, Phantom Blade: Executioners vás nikdy nenechá odpočívat.

Navíc, s inovativním systémem Combo Chain, si můžete vytvořit vlastní kombinace pohybů, které nejvíce vyhovují vašemu hernímu stylu. Tento systém byl navržen tak, aby hráči nemuseli neustále mačkat tlačítka nebo memorovat složité kombinace. Stačí najít tu správnou sekvenci a pustit se do boje.

Ve světě Phantom Blade: Executioners je tolik k objevení. Je na vás, abyste se ponořili do tohoto kungfu dobrodružství a odhalili pravdu, která stojí za vším.

Aplikaci stáhnete níže

Phantom Blade: Executioners

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Objevte svět Phantom Blade: Executioners! Akční kungfu dobrodružství, spiknutí a rychlý boj čekají!