Hra Pilgrims

Zahrajte si Pilgrims zdarma a odemkněte plnou verzi nákupem.

Pilgrims je hravá dobrodružná hra, která vás zavede do kouzelného pohádkového světa. Tento svět je plný záhad, které můžete objevovat s pomocí čtyř unikátních postav. Každá postava nabízí jiný způsob, jak překonat výzvy a problémy, které na vás čekají. Hra vás neprovází krok za krokem, ale dává vám svobodu v rozhodování a řešení situací, což zvyšuje její znovuhratelnost.

Líbit se vám bude Pilgrims, pokud oceníte hravost a kreativní řešení problémů. Díky desítkám různých předmětů, které můžete v různých kombinacích využít, se nikdy nenudíte a každý váš nový pokus o hru může být zcela odlišný od předchozího.

Pokud jste milovníkem hudby, oceníte originální soundtrack od Floexe, který kombinuje živé nástroje s organickou elektronikou. Hudba spolu s stovkami unikátních animací a zvukových efektů vytváří působivé a často humorné scény, které doplňují celkový zážitek z hry.

Hra Pilgrims je dostupná ke stažení zdarma, a celý zážitek si můžete odemknout nákupem v aplikaci. Tak neváhejte, vydejte se na dobrodružství, které si můžete užít přesně podle svého gusta.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Zahrajte si Pilgrims zdarma a odemkněte plnou verzi nákupem.