Vypnout reklamy

Hra Pixel Strike 3D

Hra Pixel Strike 3D - FPS Battle Royale

Zahrajte si skvělou hru, která je určená pro více hráčů a odehrává se na několika místech. Hlavním úkolem je zneškodnit svého nepřítele a ten kdo zůstane jako poslední na mapě, tak vyhrává.

Hra je určena pro více hráčů, kde styl hraní je podobné z PC a konzolí. Nejedná se o průměrnou bojovou hru, ale jedná se opravdu o herní pecku. Stačí se tedy připojit na server a hrát s ostatními hráči na herní ploše. Svého hlavního hrdinu si můžete různě upravovat.

K dispozici je také hned několik mini her a lze si vytvářet tzv. klany. Máte pak možnost si vytvořit logo pro klan, pozvat kamarády a hlídat si žebříček týmů, abyste se udrželi na nejvyšších pozicích. Nezapomínejte umístit bombu a hlídejte ji. Zahrajete si tady také na policisty a teroristy, kdy policajti musí bombu zneškodnit a teroristé zase umístit.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
5

Summary

Jedná se o zábavnou hru, kde bude zapotřebí zneškodnit své nepřátele a dostat se co nejdále to bude možné. Vytvořte si i vlastní klan, kde budete mít kamarády, logo a snažíte se tak umístit co nejvýše v žebříčku.