Hra Play Together

Prozkoumejte svět Play Together – hrajte minihry, dekorujte a choďte na večírky s přáteli!

Svět hry Play Together se otevírá bez hranic! Kdekoli na světě se můžete stát součástí nekonečné zábavy, kde si každý najde to své. Ať už jste doma nebo na cestách, příležitosti ke hře jsou všude!

Hrajte minihry! Co vás dnes čeká? Sprint do cílové čáry? Boj se zombíky? Nebo souboj v battle royale? Minihry jsou plné akce a zábavy, a co víc, můžete si zahrát s přáteli z celého světa.

Vyzdobte si domeček podle svých snů! Zkombinujte unikátní nábytek a vytvořte místo, které bude odzrcadlením vaší osobnosti. Ať už je to koutek plný cool předmětů, roztomilé útočiště nebo šílená oblast, která všechny ohromí. Vytvořte prostor, který je opravdu jen váš a pozvěte přátele na zábavné setkání.

Oblečte se podle nálady!** Měňte oblečení podle toho, jak se cítíte nebo jaká je příležitost. Přizpůsobte svou postavu a vyjádřete svůj osobní styl přátelům!

Budujte svou kolekci! Chyťte ryby ve vodě nebo hmyz během kempování. Kompletujte svou sbírku a předvádějte ji přátelům nebo je dokonce prodejte!

Chovejte mazlíčky! Pečujte o roztomilé mazlíčky, kteří vás budou následovat na každém kroku. Starajte se o jejich potřeby a sledujte, jak rostou. Na výběr máte z mnoha různých druhů!

Navazujte přátelství! Spřátelte se s lidmi z různých koutů světa a pozvěte je na večírky nebo k hraní minihry. Čím víc, tím veselěji. S přáteli nikdy není nuda!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Prozkoumejte svět Play Together – hrajte minihry, dekorujte a choďte na večírky s přáteli!