Hra PreCats

Nová RPG PreCats! na Androidu – dobrodružství s kočkami, jednoduché boje, bezstresová zábava.


Připravte se na břicho plné smíchu s PreCats!
, novou idle RPG na Androidu. Jedná se o roztomilé a lehce děsivé kočičí RPG dobrodružství, které vytvořilo studio Ignition M, známé díky titulům jako Raspberry Mash. Máte chuť ponořit se do této zábavné eskapády? Představíme vám stručný přehled hry!

PreCats! je idle adventura o výchově koček. Hra se točí kolem PreCat, kočky s opravdu roztomilým zadečkem, která vás pošle na epickou výpravu za něčím tak neočekávaným jako je dušená makrela, zatímco se potýkáte se zlověstnými padouchy. PreCats! nabízí bezstresové, jednoruční ovládání, perfektní pro záchranu světa na cestách v portrétním režimu.

Pokud jde o boj v PreCats!, věci nemohly být jednodušší. Není třeba zápasit se složitými ovládáním, můžete snadno ovládat bojiště prostřednictvím jednoduchých klepnutí a přejetí prstem. Tento uvolněný bojový systém vyhovuje každému, kdo nechce trávit čas broušením levelů.

Co se týče sestavy postav, milovníci koček si přijdou na své (nemusím to snad ani říkat?). PreCats! je vytvořen s představou snu každého milovníka koček, s posádkou kočičích křižáků. Chyťte cokoli, od bodavých kaktusů po ostré mečouny, abyste srazil vaše nepřátele v bizarním arzenálu zbraní.

Stále váháte? Věnujte chvilku sledování videa níže, abyste získali představu o tom, co v PreCats! na vás čeká.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Nová RPG PreCats! na Androidu – dobrodružství s kočkami, jednoduché boje, bezstresová zábava.