Hra na mobil Prey Day: Survival – Craft & Zombie

Jedná se o hru zdarma, která se odehrává v kooperativním módu s ostatními hráči. Jedná se o styl MMORPG, kde budete muset perfektně zvládat střílet a ovládněte strategií. Přežijte ve hře Prey Day Hlavním cílem je přežít co nejdéle to půjde, jenže nebude to jednoduché. Důvodem je svět plný zombie, mutantů a
Prey Day: Survival - Craft & Zombie

Jedná se o hru zdarma, která se odehrává v kooperativním módu s ostatními hráči. Jedná se o styl MMORPG, kde budete muset perfektně zvládat střílet a ovládněte strategií.

Přežijte ve hře Prey Day

Hlavním cílem je přežít co nejdéle to půjde, jenže nebude to jednoduché. Důvodem je svět plný zombie, mutantů a jiných chodících mrtvol. Je potřeba je všechny zabít.

Prey Day Survival Craft Zombie Android hra

Prey Day Survival Craft Zombie Android hra

Virus tak trochu proměnil celý svět v mrtvolu a uvrhl ho do post-apokalyptického světa kde jsou jen zombie. Nepřátele dokáži nosit u sebe nůž a použít ho ve chvíli, kdy to bude potřeba.

Multiplayer

Gamesa disponuje RPG elementy. Připojte se do nějakého týmu, se kterým budete válčit proti zombie šéfům. Prozkoumávejte celé okolí a najděte recepty na tvorbu nových smrtících zbraní.

Prey Day Survival Craft Zombie Android hra

Prey Day Survival Craft Zombie Android hra

Výhodou této hry je právě možnost multiplayeru. Celá hra se odehrává v roce 2033, kde byla většina populace zabita. Je zde virus, který způsobil vymírání lidu a ačkoliv vše zapříčinilo vymírání, tak se proměnili v krve žíznivé zombie, což není vůbec dobré. Na zemi je několik přeživší, ale přežít bude velmi náročné.

Video ze hry

Prey Day: Zombie Survival
Prey Day: Zombie Survival
Recenze hry
  • 97%
    Grafika - 97%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 99%
    Zábava - 99%
97%