Hra Project RUN vydána v omezených regionech, bojujte proti zombiím!

NetEase Games vždy pracuje naplno a neustále vydávají nové hry, že ano? No, přidali další hru do svého portfolia. Projekt RUN je strategická hra o přežití zombie, která dnes vyšla ve…

Hra Project RUN vydána v omezených regionech, bojujte proti zombiím!

NetEase Games vždy pracuje naplno a neustále vydávají nové hry, že ano? No, přidali další hru do svého portfolia. Projekt RUN je strategická hra o přežití zombie, která dnes vyšla ve verzi early access pro Android ve vybraných regionech.

Projekt RUN, který publikuje globální pobočka NetEase Games s názvem Exptional Global, je momentálně dostupný pouze v USA a Kanadě. Nemáme žádné oficiální informace o globálním datu vydání. Asi si budete muset počkat ještě pár měsíců, než bude dostupný po celém světě.

O co vlastně jde v Projektu RUN? Projekt RUN vás vrhá do světa přeplněného zombiemi. Přirozeně je hlavním cílem přežít a nedat se kousnout těmi „nemrtvými“ žíznivými lidmi! Jste uprostřed zombie apokalypsy, takže rychlé reflexy jsou nezbytností. Budete muset vybrat správné dovednosti, provést zabijácké kombinace a vzít si bonusy, abyste posílili své zbraně a opravili si sebe sama.

Ve chvíli, kdy se situace stane napínavou, tu je funkce automatické střelby, která vám pomůže. Přežití v Projektu RUN však neznamená pouze vyhýbání se zombiím. Musíte ovládnout dovednosti jako lovení, kácení dřeva a vaření. Ano, abyste přežili, potřebujete také jídlo. S těmito dovednostmi můžete získat zdroje rozptýlené po opuštěném městě.

Důležité je také teamování! Nikdo by se neměl potýkat s hordou zombií sám, ať už ve skutečném životě nebo ve hře! Takže se spojte se svými přáteli a bojujte se zombiemi společně. Věřte mi, je to chytrý krok. Vaši spojenci vám pomohou, budou vám pomáhat řešit velké problémy a sdílet věci. Dokonce se můžete spojit s dalšími dvěma lídry pro extra denní odměny.

To, co dělá Projekt RUN cool, je to, jak hodnotí každého přeživšího. Klíčovým aspektem je získávání hrdinů s úžasnými schopnostmi. Pomáhají vám utéct před zombiemi, vést skupinu a navyšovat těžbu zdrojů. Pokud vás zajímá správa zdrojů, posílení vaší vojenské síly a vylepšení vašich vojsk, pak si stáhněte hru z Google Play Store, pokud jste v USA nebo Kanadě.

Předtím, než odejdete, zkontrolujte to! Po 8,5 milionech předregistrací konečně začalo Indii testování projektu Indus Android CBT!

Článek: [Odkaz na článek](https://www.droidgamers.com/news/project-run/)

**FAQ:**

1. Kde je momentálně dostupný Projekt RUN?
– Projekt RUN je momentálně dostupný pouze v USA a Kanadě.

2. Co je hlavním cílem hry Projekt RUN?
– Hlavním cílem hry je přežít v zombie apokalypse a nedat se kousnout zomb

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/project-run/