Vypnout reklamy

Hra na mobil QubeTown

Vydáno dne: 13.5.2019

Vybudujte si své krásné městečko a užívejte si události, které si pro vás hra připravuje. Získávejte vyšší úrovně, najměte si pracovníky.

Budovatelská hra QubeTown od 9. května získává novou aktualizaci, která se soustředí na svatební festivaly. Pokud jste o hře ještě nikdy neslyšeli, tak se jedná o hru, která má spoustu možností v RPG stylu a jedná se o skvělou hru naprosto zdarma.

QubeTown
QubeTown

K dispozici je s novou aktualizací pro svatební festivaly, které se konají právě od 9. května do 15. května. Máte tedy ještě dva dny na to si hru užít. Vaším úkolem je zapracovat na svatbě a připravit ji. Připravte květiny, svatební dort. Musíte vést svůj tým.

Vaším oceněním za skvěle zvládnutou svatbu budou nové kostýmy. Nicméně, pokud se chcete festivalu zúčastnit, tak musíte být na úrovni 14 a výše. Pokud jste tedy ve hře noví, tak byste si měli pospíšit.

Možnosti, které jen tak jinde nemáte

Hra je opravdu obrovská a nabízí spoustu možností. Máte možnost obchodovat s ostatními lidmi, vylepšovat si budovy na vyšší úroveň, najmout si další lidi nebo pronajmout nové budovy. Krom toho je tady spousta mini-her.

Strategie je základ

QubeTown
QubeTown

Rozšiřujte své teritorium. Je potřeba, abyste ve hře nastavili prvotní strategií a té se drželi. Hra, která dokáže hráče ocenit si pak udrží hráče opravdu po několika měsíců. Uvidíte sami, že se nejedná o pouhou hru na jeden den.

QubeTown
Price: Free+
Buroň Tomáš