Hra RACE: Rocket Arena Car Extreme

Zábavná hra, která je plná akce. Nejenom, že musíte dojet do cíle jako první, ale při své cestě můžete nepřítele zpomalit až zcela zničit.

Zajímavá akční mobilní hra, ve které budete jezdit na čtyřkolkách mimo klasickou silnici a zároveň máte k dispozici zbraně, které mohou soupeře zpomalit. Je to taková hra, jestli znáte třeba Revolt z minulosti, tedy je to již pár let zpátky, ale jde o stejný princip.

Jde o klasické závody, kde musíte vyhrát, ale zároveň bude potřeba ničit a zpomalovat tyto nepřátele. Hra je online ve stylu battle-royale, tedy na závodní dráze jsou další vozidla, které musíte zneškodnit a zůstat tak zde naprosto sami. Během hry dochází k tomu, že vylepšujete tato vozidla, odemykáte nová a snažíte se neustále zlepšovat své schopnosti v řízení.

Hra má krásnou grafiku, tedy nejde o žádnou low-end, ale jde o pokročilé grafické zpracování, které nemá ani FPS propady, tedy vše je naprosto plynulé. Ve hře pak naleznete celkem čtyři závodní módy, kdy první je battle arena, poté kariéra, battle závody a turnaje. Vyberte si, co vám vyhovuje a sáhněte si na své limity. Výhodou je, že zde není ani omezení zrychlení, tedy nemusíte čekat na dobíjení energie, ale můžete jet na plno celou dobu. Ve hře se také mění den a noc, uvidíte neonové nápisy a spoustu dalšího. Ovládání vozidel je naprosto jednoduchá.

Aplikaci stáhnete níže

RACE: Rocket Arena Car Extreme

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.7

Popis

Zábavná hra, která je plná akce. Nejenom, že musíte dojet do cíle jako první, ale při své cestě můžete nepřítele zpomalit až zcela zničit.