Vypnout reklamy

Hra na mobil Racing xtreme 2

Vydáno dne: 18.4.2018

Nastupte do silného Monster Truck a vydejte se přes náročné tratě. Hlavním úkolem je překonat několik různých překážek. Je potřeba se připravit opravdu na extrémní podmínky, které na vás tady čekají. Unikátní design svých automobilů Vyberte si z několika různých vozidel, které disponují unikátním designem a technickými parametry. Jeďte se svým vozidlem na maximum až na samotné hranici možností. […]

Nastupte do silného Monster Truck a vydejte se přes náročné tratě. Hlavním úkolem je překonat několik různých překážek. Je potřeba se připravit opravdu na extrémní podmínky, které na vás tady čekají.

Unikátní design svých automobilů

Vyberte si z několika různých vozidel, které disponují unikátním designem a technickými parametry. Jeďte se svým vozidlem na maximum až na samotné hranici možností. Aplikujte nitro, skákejte přes trampolíny a přejeďte přes nejrůznější hory a náročné zatáčky.

Android hra Racing Xtreme 2

Android hra Racing Xtreme 2

Ve hře si budete neustále vylepšovat své automobily. Nejdůležitější je vyhrávat. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a přes 30 vozidel. Nicméně aby to nebylo jen jednotvárné, tak hra nabízí spoustu vylepšení. Najděte způsob, jak získat vysoce kvalitní vozidla a překonat překážky.

Velkou výhodou je nekonečná zábava a spoustu závodních módů. Pokud jste někdy v reálném životě chtěli ovládat monster truck, tak právě dnes si můžete otestovat své řidičské schopnosti. K dispozici máte několik vozidel a módů. Snažte se dostat do TOP v žebříčku a zneškodněte ostatní závodníky.

Video

[wp-review]

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)