Hra Ragnarok Origin

Nový mobilní RPG, Ragnarok Origin: ROO, nabízí rozsáhlý svět, 3D grafiku a pokročilé přizpůsobení postav.

Připravte se na nový přírůstek do rodiny mobilních her – Ragnarok Origin: ROO. Tento následník oblíbené hry Ragnarok Origin je vyvíjen společností Gravity a slibuje zcela nový zážitek z mobilního RPG. Hra nabídne rozsáhlý fantasy svět k prozkoumání a pokročilé možnosti přizpůsobení postav, abyste mohli vytvořit svůj jedinečný avatar.

Ragnarok Origin se chlubí vysoce kvalitními 3D grafikami. Unikátní funkcí, kterou nabízí málokterá RPG hra, je možnost kdykoliv změnit třídu vaší postavy. Hra přináší rychlé boje, v nichž budete využívat stovky dovedností k plánování bojových strategií a výrobě lektvarů před samotným ponořením se do boje. Ať už jde o boj v aréně nebo na bitevních polích, systém boje je plný akce.

Od PvP bojů po účast v hostinách a zápasech cechů, Ragnarok Origins nabízí různé zábavné způsoby, jak se spojit s ostatními hráči. Můžete také pomoci svému cechu prokázat jeho hodnotu v turnajích cech vs. cech. Ragnarok Origin: ROO vám umožní přizpůsobit vaši postavu na mnoho způsobů. Můžete přizpůsobit dovednosti na vaší dovednostní liště připravené pro různé střety. Kromě toho můžete vylepšovat a kouzlit vaše brnění, zbraně a karty, aby zvýšily vaše statistiky a odpovídaly vašemu hernímu stylu.

Hra vám také umožňuje sbírat a trénovat mazlíčky, kteří vám pomohou v boji. Společně budete prozkoumávat legendární království a nebezpečné dungeony, plnit mise, události a denní úkoly. Navíc potkáte různé podivné a zajímavé postavy na vaší cestě.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Nový mobilní RPG, Ragnarok Origin: ROO, nabízí rozsáhlý svět, 3D grafiku a pokročilé přizpůsobení postav.