Hra na mobil Ride to hill

Usedněte za silné vozidlo, se kterým se vydáte skrz nebezpečné části hry. Je velmi důležité, abyste projeli přes těžký terén. Je potřeba se připravit na extrémní podmínky a vyrovnat se s nimi. Realistické zpracování fyziky Připravte se na velmi náročné podmínky. Šlápněte na plyn a jeďte tou největší rychlostí přes bariéry a přeskakujte přes vše, […]

Ride to hill: Offroad Hill Climb

Usedněte za silné vozidlo, se kterým se vydáte skrz nebezpečné části hry. Je velmi důležité, abyste projeli přes těžký terén. Je potřeba se připravit na extrémní podmínky a vyrovnat se s nimi.

Realistické zpracování fyziky

Připravte se na velmi náročné podmínky. Šlápněte na plyn a jeďte tou největší rychlostí přes bariéry a přeskakujte přes vše, co se zde objeví. Snažte se dostat do kopců a dejte si velký pozor. Před vámi je i voda v podobě překážky, takže se snažte, abyste automobil neutopili.

Hra ke stažení Ride to hill: Offroad Hill Climb

Hra ke stažení Ride to hill: Offroad Hill Climb

Nakupte několik vylepšení a pokuste se udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. Hra nabízí realistické fyzické zpracování. K dispozici je také několik různých vylepšení, které můžete právě na svůj automobil aplikovat.

Nebezpečí na každém kroku

Jelikož se jedná o jízdu v horách a přes nebezpečné překážky, tak je jasné, že vývojáři si museli dát záležet na chování fyziky. Nesmí se stát, že byste se převrátili na záda, protože v takové chvíli by pro vás hra velmi rychle skončila.

Hra ke stažení Ride to hill: Offroad Hill Climb

Hra ke stažení Ride to hill: Offroad Hill Climb

Video ze hry

Hra pochází od Ruského vývojáře fgamestudio, který má již několik podobných her za sebou. Veškeré tyto hry získávají vysoké ohodnocení u všech hráčů.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 96%
    Grafika - 96%
  • 98%
    Hratelnost - 98%
  • 93%
    Zábava - 93%
96%