Vypnout reklamy

Nová závodní hra z budoucnosti vás očekává. V této android hře budete závodit na hydrojetech a snažit se doletět do svého cíle.

Zahrajte si skvělou android hru, která se nabízí ve skvělém grafickém zpracování. Jedná se o vozidla, která nejsou standardní a nemají čtyři kola, ale budete prolétat krajinou na Hydrojetu.

Jedná se o závodní hru, ve které budete soupeřit proti ostatním osmi závodníkům. Snažte se získat dostatečně vysokou reputaci a staňte se šampiónem.

Hra nabízí celkem osm skvělých online závodníků nebo je zde i možnost hrát na rozdělené obrazovce se svými čtyřmi kamarády. Krom toho tato hra podporuje ovladače a Shield TV. Vydejte se do světa zábavy v high-end grafice na svém mobilním telefonu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Riptide GP: Renegade
Price: CZK 69.99

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.