Hra na mobil Rise of Civilizations

V této hře se usadíte do historické civilizace, kde budete muset udělat vše proto, abyste přelstili své nepřátele a se svým týmem přežili. Budování je jedna z části této hry, protože potřebujete, aby se civilizace neustále vyvíjela.

Ve hře máte k dispozici propracovanou mapu světa, kde je celkem 8 civilizací a 20 hrdinů ze kterých si můžete vybírat. Každý voják a budova má své unikátní schopnosti pro vylepšení. Snažte se vyhledávat nové technologie, protože to je velmi důležité.

Rise of Civilizations hra

Rise of Civilizations hra

Veďte svou civilizaci k naprostému vítězství a dejte si pozor, aby se vám nic nestalo. Hra sice v této chvíli není dostupná u nás na mobilní telefony, ale máme k tomu APK soubor a jelikož je zdarma, tak je vše v pořádku.

Hra je totiž vytvořena v Hong Kongu a tam jsou většinou různá omezení na danou zemi. Možná to je ten důvod, proč se do ČR nedostala.

Video

K nainstalování xapk potřebujete Pure APK. Stáhněte, nainstalujte a spusťte. Najděte svůj xapk soubor a následně připojte telefon to debugging USB módu. Vyberte, kam chcete hru nainstalovat.

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 99%
    Zábava - 99%
98%