Vypnout reklamy

Jedná se o dechberoucí akci, která poskytuje skvělé šance v obrovskému robotovi. Připojte se do PvP soubojů a bojujte proti různým nepřátelům z celého světa. Vyberte si z 10 různých bojových strojů, vylepšete si nespočet části na svém robotovi a hrajte s ostatními hráči. Je potřeba na herní ploše dominovat. Každý má svou vlastní bojovou […]

22.7.2019

Hra na mobil Robots Battle Arena: Mech Shooter & Steel Warfare

Jedná se o dechberoucí akci, která poskytuje skvělé šance v obrovskému robotovi. Připojte se do PvP soubojů a bojujte proti různým nepřátelům z celého světa.

Vyberte si z 10 různých bojových strojů, vylepšete si nespočet části na svém robotovi a hrajte s ostatními hráči. Je potřeba na herní ploše dominovat. Každý má svou vlastní bojovou strategií. Zkoušejte různé strategie a vyhrajte souboj.

Staňte se válečným hrdinou. Představte si svět v další světové válce. Už by to nebyli jenom vojáci, ale proti sobě by se vydali i roboti a nová technologie. Každý stát se snaží do své armády integrovat roboty, protože pokud robota zabijete, tak se nejedná o ztrátu lidského života. Vybírat je opravdu z čeho navíc každý z robotů má své úrovně. Dosáhněte až 40 úrovně.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.