Vypnout reklamy

Snažte se opětovně zůstat na živu. Zažijete skvělou válku, kde budete bojovat hned proti několika nepřátelským jednotkám. Snažte se v této hře posbírat dostatek zásob a udělejte vše proto, abyste našli ty správné zbraně. Každý boj bude začínat na náhodným místě na mapě. Musíte se porozhlédnout kolem sebe opravdu rychle a vyhodnotit situaci. Důležité je, […]

Snažte se opětovně zůstat na živu. Zažijete skvělou válku, kde budete bojovat hned proti několika nepřátelským jednotkám. Snažte se v této hře posbírat dostatek zásob a udělejte vše proto, abyste našli ty správné zbraně.

Každý boj bude začínat na náhodným místě na mapě. Musíte se porozhlédnout kolem sebe opravdu rychle a vyhodnotit situaci. Důležité je, abyste rychle popadli zbraň, lékárničku a další doplňky.

V této hře je potřeba udělat vše proto, abyste vyhráli veškeré souboje, což není zrovna úplně jednoduché. K dispozici je obrovský herní prostor, kde budete moci bojovat, co to jen půjde. Je zde velmi jednoduché ovládání. 

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)