Hra Rumble Club

Zahrajte si Rumble Club, nový battle royale hit pro Android!

Rumble Club je nejnovější přírůstek do žánru battle royale her, inspirovaný populárními hrami jako Fall Guys a Stumble Guys. Vývojářská společnost Lightfox Games představila tuto hru exkluzivně pro uživatele iOS prostřednictvím App Store, zatímco hráči na Androidu si budou muset na hru ještě počkat, protože je stále ve fázi předregistrace na Google Play.

Hra Rumble Club je distribuována společností Mad Mushroom, která je vlastněna vlivnými internetovými osobnostmi a patří pod mateřskou společnost OTK Media Network. Mezi známé tváře patří streamer Asmongold. Hra nabízí fyzikální boj, různé herní módy jako King of the Hill a battle royale. Navíc podporuje cross-play, cross-save a nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení.

Ačkoliv přesné datum vydání hry Rumble Club na Google Play zatím není známo, očekává se, že vyjde brzy po spuštění první sezóny na iOS. Mad Mushroom si od svého debutu slibuje velké úspěchy, nejen s Rumble Club, ale i s další hrou Wasteland Picnic.

Je otázkou, zda se Rumble Club dokáže prosadit mezi mnoha klonů Fall Guys a Stumble Guys, nebo zda se ztratí v davu. Nicméně díky širokým možnostem přizpůsobení a přínosům jako cross-play a cross-save vypadá, že má Rumble Club všechny předpoklady k tomu, aby na trhu uspěl.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zahrajte si Rumble Club, nový battle royale hit pro Android!