Hra ScourgeBringer

Flying Oak Games a PID Games oficiálně oznámili vydání nové hry pro Android, ve které mají hráči naprosto volné ruce v novém pixelovém zpracování zábavné scroll hry. Hráč otestuje své schopnosti v této hře, kde bude bojovat proti velkým nepřátelům.

Ve hře se budete posouvat neustále kupředu, tedy jde o klasickou scroll hru, kde se nemůžete zastavit. V průběhu hry narazíte na silné šéfy, které musíte porazit, abyste se dostali do dalších úrovní hry. Jsou zde různé typy soubojů, ať už na dálku, kdy po nepříteli střílíte, tak i na blízku. Hra není zadarmo a stojí 170,- Kč. Avšak za tu cenu to stojí.

Jde vidět, že se hra hodně zaměřila na bojové mechaniky. Zároveň během hry můžete nalézat skryté poklady. Vydejte se do boje a prokažte schopnosti. Není to vůbec jednoduchá záležitost. Bojujte co to dá, zvítězte a dostaňte se zase o něco dále.

ScourgeBringer
Price: CZK 169.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Akční hra v pixelovém grafickém zpracování, kde budete muset dokázat, že se dokážete dostat přes nepřítele. Najděte způsob, probojujte se přes šéfy, získávejte schopnosti a nenechte se zastavit.