Vypnout reklamy

Nová hororová hra SCP-096 Modest, ve které se provádějí pokusy na lidech v podzemních laboratoří. NIcméně nic nejde podle plánu…

Prozkoumávejte podzemní laboratoře, kde byly prováděny experimenty na lidech. A asi víte, jak takové experimenty dopadnou. Jasný příklad je třeba hra DOOM.

Připravte se na opravdu jump scary, takže hrát v noci vám hra dá tu nejlepší atmosféru. Je potřeba prozkoumávat svůj pokoj a najít různé problémy. Buďte opatrní a nedívejte se nepříteli do očí, protože to vyústí v agresi.

Buďte si jistí, že nikdo z vězňů neuteče a nezabije svou oběť. Buďte opatrní, ale zároveň se nebojte použít sílu. Hra je vytvořena ve výborném grafickém zpracování, se spoustou misí, skvělým příběhem a jednoduchým ovládáním.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

SCP 096 MODEST
Price: Free

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.