Vypnout reklamy

Skvělá android MMORPG hra, ve které se ocitáte ve vesmíru. Bojujete v nedaleké budoucnosti. Celkově má hra obrovský prostor, která čítá 4961 galaxií. Všechny galaxie mají své pro a proti.

Máte k dispozici možnost vést svůj tým. Nejlepší bude, když se k někomu připojíte nebo si jednoduše vytvoříte svůj vlastní tým. Pravá svoboda na vás čeká v tomto nekonečném vesmíru.

Jedná se o rok 3000, kde civilizace ze Země začala kolonizovat Vesmír a stává se z něho tzv. druhá galaxie. Avšak jsou zde i nepřátele, kteří si hledí jen na své zájmy a právě v takovém konfliktu budete muset bojovat a přežívat.

Máte možnost si odemknout na 150 vesmírných lodí a různě si je upravovat. To znamená dávat jim nové zbraně, komponenty a další.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Second Galaxy
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.