Hra na mobil Shaq fu: A legend Reborn

Pomozte těmto hrdinům porazit veškeré démony a další nepřátele v různých částech města. K tomu, abyste prorazili dále, tak potřebujete použít své speciální schopnosti, protože bez nich to nepůjde. Ovládejte každou akci svého bojovníka a narazte na jednotlivé hordy nepřátel. Aplikujte několik manévru a snažte se získat v bojích vysoké skóre. Vždy se prvně snažte najít
Shaq fu: A legend reborn Hra

Pomozte těmto hrdinům porazit veškeré démony a další nepřátele v různých částech města. K tomu, abyste prorazili dále, tak potřebujete použít své speciální schopnosti, protože bez nich to nepůjde.

Ovládejte každou akci svého bojovníka a narazte na jednotlivé hordy nepřátel. Aplikujte několik manévru a snažte se získat v bojích vysoké skóre. Vždy se prvně snažte najít v bojovníkovi slabé místo.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=191&v=IVIFc6psYeQ

Svět vás potřebuje

Využívejte své dispozice k tomu, abyste zachránili svět. Očekávejte taktéž boss hrdiny, kteří proti vám půjdou v případě, že jim nic jiného nezbývá. Hra disponuje perfektním grafickým zpracováním, skvělými úrovněmi a hlavní hrdina má fantastické schopnosti.

Aplikaci stáhnete níže