Vypnout reklamy

Hra na mobil Shaq fu: A legend Reborn

Vydáno dne: 9.8.2018

Pomozte těmto hrdinům porazit veškeré démony a další nepřátele v různých částech města. K tomu, abyste prorazili dále, tak potřebujete použít své speciální schopnosti, protože bez nich to nepůjde. Ovládejte každou akci svého bojovníka a narazte na jednotlivé hordy nepřátel. Aplikujte několik manévru a snažte se získat v bojích vysoké skóre. Vždy se prvně snažte najít v bojovníkovi slabé místo. https://www.youtube.com/watch?time_continue=191&v=IVIFc6psYeQ Svět […]

Pomozte těmto hrdinům porazit veškeré démony a další nepřátele v různých částech města. K tomu, abyste prorazili dále, tak potřebujete použít své speciální schopnosti, protože bez nich to nepůjde.

Ovládejte každou akci svého bojovníka a narazte na jednotlivé hordy nepřátel. Aplikujte několik manévru a snažte se získat v bojích vysoké skóre. Vždy se prvně snažte najít v bojovníkovi slabé místo.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=191&v=IVIFc6psYeQ

Svět vás potřebuje

Využívejte své dispozice k tomu, abyste zachránili svět. Očekávejte taktéž boss hrdiny, kteří proti vám půjdou v případě, že jim nic jiného nezbývá. Hra disponuje perfektním grafickým zpracováním, skvělými úrovněmi a hlavní hrdina má fantastické schopnosti.

Další zajímavé příspěvky
Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Kuki internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky
Kuki

Kuki je internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky. Za cenu 1200 Kč měsíčně získáte jak HBO, tak i Cinemax.

Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více