Hra Sidestep Storm

Zahrajte si Sidestep Storm – nový běžecký hit plný akce!

Sidestep Storm přináší zcela nový rozměr do světa mobilních běžeckých her. Na rozdíl od známých titulů jako Temple Run nebo Subway Surfer, tato hra od Super Impact nabízí hráčům unikátní prostředí a způsob hraní. Největší změnou je, že Sidestep Storm opouští tradiční tříproudový formát a přináší něco svěžího a neotřelého.

Běh přes Město v Bouři

Ve hře Sidestep Storm se hráči prohánějí městem zasaženým bouří, kde musí vyhýbat se různým překážkám. Ty se objevují ve formě létajících policejních aut, školních autobusů a taxíků, které na vás míří z nebe, zatímco na zemi na vás číhají špičaté pasti. Hra je skutečným závodem o přežití v apokalyptických podmínkách.

Power-upy a Globální Žebříčky

Další novinkou jsou power-upy, které hráčům pomáhají přežít v této chaotické hře. Sbírejte co nejvíce mincí, abyste si odemkli celý arzenál vylepšení a power-upů, od teleportérů po kolečkové brusle. Pro ty, kteří mají rádi soutěžení, nabízí Sidestep Storm možnost snažit se o nejvyšší místo na globálních žebříčcích.

Shrnutí

Sidestep Storm je osvěžující novinkou v žánru běžeckých her, která vás vtáhne do víru městské bouře plné nebezpečí a výzev. S unikátním prostředím a inovativním herním mechanizmem je tato hra od Super Impact určena pro všechny, kdo hledají něco víc než jen běhání po kolejích.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Zahrajte si Sidestep Storm – nový běžecký hit plný akce!