Hra Sidestep Storm

Nová hra Sidestep Storm pro Android s unikátními triky a globálními žebříčky.

Super Impact nedávno uvedl na trh svou nejnovější hru Sidestep Storm pro platformu Android. Tato hra v sobě kombinuje prvek běhu a vyhýbání se překážkám ve stylu populárních her jako Temple Run a Subway Surfer. Co ale činí Sidestep Storm ojedinělým a jaké novinky přináší?

Ve hře Sidestep Storm zapomenete na chrámy a metrové stanice; tentokrát běžíte přes město zpustošené bouří. Ano, čeká vás divoký běh, při kterém se musíte vyhýbat hurikánu překážek, které zahrnují létající policejní auta, školní autobusy a taxíky.

Nejenže se překážky řítí přímo na vás, ale na zemi na vás čekají i ostnaté pasti. Jde o závod o přežití v bouři! Jedním z unikátních prvků hry Sidestep Storm je opuštění tradičního formátu s třemi dráhami. Místo toho hra nabízí něco svěžího. Nyní máte k dispozici různé triky a power-upy, které jsou vaším životním pojistkám v tomto chaosu. Tyto power-upy vám pomohou zvýšit šance na úspěšný únik.

Pokud máte soutěživého ducha, můžete se pokusit o dosažení nejvyššího skóre na globálních žebříčcích. Samozřejmě, rychlé reflexy jsou vaším nejlepším přítelem ve hře Sidestep Storm.

Získejte co nejvíce mincí, abyste odemkli celý arzenál power-upů a vylepšení. Od teleportérů po kolečkové brusle, vždy je co objevovat. Chcete vidět, jak hra vypadá? Podívejte se níže!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Nová hra Sidestep Storm pro Android s unikátními triky a globálními žebříčky.