Vypnout reklamy

Hra Sigma Theory

Sigma Theory je skvělá strategická hra, ve které máte za úkol zničit své soupeře. Nicméně jste nyní ten agresor, který chce zničit světový

Jde o strategickou hru, která se odehrává v budoucnosti ve sci-fi světě. Hráči budou v roli hlavy divize Sigma, kde hlavním úkolem bude zničit světový finanční systém a skoncovat i s nepřítelem člověka a to je smrt.

Ve hře budete strategicky nabírat nové speciální agenty k tomu, abyste vybudovali tým lidí a začali shromažďovat informace. Úkolem je tak trochu začít vyhlazovat okolní nepřátelské země. K dispozici budou agenti, taktické drony a spousta zbraní.

Co víc si přát než dynamickou hru s příběhem, který lze ovlivnit. Právě takové hry mají dlouhou životnost a hra Sigma Theory mezi ně patří. Ve hře narazíte na stovky různých NPC jednotek. Ty provádění různé operace s cílem unést, zavraždit a navázat spojenectví. K dosažení cílů můžete použít veškeré prostředky, které ve hře máte.

Hra není tak zcela zdarma a stojí nějakých 150,- Kč, avšak za daný obsah je tato cena velmi adekvátní.

Sigma Theory
Price: CZK 169.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Sigma Theory je skvělá strategická hra, ve které máte za úkol zničit své soupeře. Nicméně jste nyní ten agresor, který chce zničit světový finanční systém.