Vypnout reklamy

Hra na mobil Silkroad Online

Vydáno dne: 19.4.2019

Zahrajte si skvělou MMORPG hru, ve které budete muset zneškodnit veškeré nepřátele. Zahrajte si na prodávajicího, bojovníka, lovce.

Zahrajte si novo MMORPG hru, ve které se ocitáte v online světě plné hráčů. Tato klasika je velmi populární na PC, kde je ve hře přes milión hráčů každý den.

Budete se muset vypořádat se zloději, lidmi, kteří stojí za výrobou a mnohem více. Máte možnost vést svůj vlastní tým mezi městy a vydělat si spoustu zlata. Nicméně musíte to bezpečně zvládnout, což nemusí být jednoduché.

Silkroad Online
Silkroad Online

Zahrajte si na prodejce, lovce nebo velitele. Ostatní hráči vás mohou třeba okrást a prodávat ho za rychlý zisk. Můžete ale najmout tým lidí, kteří vás budou na cestách chránit.

Přímý port hry

Je zde mobilní verze, ale vypadá to na přímý port a nikoliv nějakou předělávku na hratelnost pro mobily. K dispozici máte tři různé žánrové třídy, ze kterých si můžete vybírat.

Co se týče herních módů, tak jsou zde katakomby, boje hráč proti hráči, týmové souboje nebo právě hra, kde budete prodávajícím. Je zde obrovský svět.

Silkroad Online
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: