Vypnout reklamy

Hra Simulacra 3

Nová hororová hra ze série Simulacra je zpátky. Jde o mobilní hororovou sérií, která v posledním díle je zcela real-time. V této hře

Vývojářské studio Kaigan Games a vydavatel Neon Doctrine oficiálně vydali hru Sumilacra 3 a to již 25. října 2022. Jde o zajímavý horor, který má stejné mechaniky, jako předchozí díly, akorát s tím rozdílem, že se hra odehrává na jiném území.

Ve hře dostáváte hodně prostoru na interakci s předměty, kterých je tady opravdu spoustu a budete tak řešit různé záhady. Pokud jste o hře ještě neslyšeli, tak Simulacra je mobilní hororová hra, ve které se snaží vývojáři vylekat hráče a navodit opravdu strašidelnou atmosféru. Proto je nejlepší, když máte sluchátka a hrajete hru opravdu večer. Hra je podobná k takovým hrám, jako je Sara is Missing nebo A Normal Lost Phone.

Ve hře budete řešit hádanky, jako jsou různé kódy, budete se dívat skrze foto aplikaci, sledovat videa a další podobné věci, které jsou součásti této série. Hrajete v roli novináře, který odkrývá pomalu záhadnosti v tomto vymyšleném městě.

Změnou oproti předchozí hře je zájmena to, že třetí díl je v reálném čase. Pokud se tedy něco bude dít, tak musíte vše vyřešit okamžitě. Tedy nelze hru jen tak stopnout, že se třeba podíváte do inventáře, protože hra stále běží. Věříme, že si hru užijete, protože se sluchátky a hraní večer je to parádní podívaná.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová hororová hra ze série Simulacra je zpátky. Jde o mobilní hororovou sérií, která v posledním díle je zcela real-time. V této hře můžete udělat vše proto, abyste přežili. Hrajete za novináře, který rozkrývá tajemno.