Hra Sky: Children of the Light

Nová MMORPG od tvůrců Journey nabízí poklidný svět Nebe, spojení s ostatními a nekonečná dobrodružství.

Od tvůrců hry Journey, vítězného titulu hra roku 2013, přichází zbrusu nová a poklidná MMORPG, která vás zaručeně zahřeje přímo u srdce. Tato hra nabízí unikátní možnost zažít to nejlepší z lidskosti a propojit se smysluplně s ostatními hráči. Ať už se budete vznášet nad mraky, zahrát na hudební nástroje či jednoduše odpočívat a nasávat okolní krásu, budete zde vždy vítáni.

V roce 2018 byl v rámci projektu „Hvězdná brána“ spuštěn tento okouzlující svět, nazvaný Nebe. Jedná se o nádherně animované království, kde na vás čekají nejen vaši blízcí, ale také množství duchů a jejich fascinující příběhy. Kdo by nechtěl navštívit všechny z jeho 7 říší?

V hře máte jediný cíl – pomoci hvězdným duchům vrátit se zpět domů. K tomu budete potřebovat nejen soucit s lidstvem, ale také nadčasový zázrak a světlo ve svém srdci.

Nebe je však také mírumilovná MMORPG s otevřeným světem, kde můžete potkat a spojit se s hráči z celého světa. Vyzýváme vás, abyste společně objevovali temné říše, zachraňovali duchy a hledali prastaré poklady. Vždyť kdo by nechtěl šířit světlo a pozitivní teplo kamkoliv přijde?

Do Nebe přicházíme jako Potomci světla, naším posláním je šířit naději a obnovit světlo v zpustošeném království. Naším konečným cílem? Vrátit padlé Hvězdy zpět do jejich domovů v souhvězdích.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nová MMORPG od tvůrců Journey nabízí poklidný svět Nebe, spojení s ostatními a nekonečná dobrodružství.