Hra SleepWalkers : Zombie War

Jde o hru, kterou dostává do světa společnost EA, přes vývojáře her Lethe Studios. Svět v této hře není takový, jako by měl být. Přežívání v tomto světě není jednoduché jak si myslíte. Jsou zde zombie, gangy a bandity.

Buďte připravení v této hře tlačit na své limity se svými hrdiny a užijte si také obrovský multiplayer. SleepWalkers vám dává v šanci spoustu různých zbraní a několik bojů proti zombíkům, kteří převzali kontrolu nad světem. Sbírejte do své inventáře věci a vylepšujte komunitu se svými kamarády. Bojujte v tomto post-apokalyptickým světě. Lovte své zombie a zachraňte svět.

Se svými kamarády budete moci hrát online nebo dokonce i offline. Připojte se do soubojů proti zombie nepřátelům, různým vojskům a banditům. Hrát můžete sami nebo s ostatními hráči a zlepšovat se tak ve svých schopnostech. Najdete ve hře charakter, který k vám bude sedět a bude vás bavit za něho hrát. Hra disponuje velkou mapou, takže je co prozkoumávat.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Skvělá hra, která vyšla od EA a odehrává se v místech, kde je po apokalypse. Jsou zde totiž zombie nepřátele, ale i bandité a jiní vojáci. Zahrajte si s kamarády nebo sami.