Hra Slender: The Arrival

Nyní se můžete seznámit se Slender Manem. Je to přátelská postava a neublíží vám. Možná nevypadá nijak zvlášť, ale nepodceňujte ho...
Paranormální hra s děsivými prvky a hrou, při které se ježí vlasy na hlavě.

Slender: The Arrival je děsivá hororová hra z pohledu první osoby. Hledejte odpovědi na otázky a prozkoumávejte lesy, jezera a jeskyně, abyste našli svého ztraceného přítele. Stvůry číhají na každém rohu a arzenál zbraní čeká, až je najdete, pokud přežijete dostatečně dlouho!

Slender Man je hororová hra pro Android, ve které budete muset bojovat proti Slender Manovi, vysokému, hubenému stvoření s dlouhýma rukama a bez obličeje. Jedná se o velmi děsivou bytost, kterou vytvořili uživatelé internetu.

Jakmile hra začne, ocitnete se v opuštěném sídle. Je tam tma a jen tu a tam se objeví pár světel. Jediná cesta ven z tohoto místa vede přes jeho dveře, které jsou však zamčené a vy je budete muset odemknout řešením hádanek a sbíráním předmětů z okolí domu.

Vaším úkolem je najít osm stránek ukrytých v různých místnostech tohoto strašidelného domu a pak je poskládat do jedné velké stránky. Ale pozor! Pokud půjdeš příliš rychle nebo budeš dělat příliš velký hluk, objeví se Slender Man!

Můžeš také použít některé speciální schopnosti: baterku, rychlý běh nebo pomalé plížení. Tyto schopnosti vám pomohou najít více stránek rychleji, než kdybyste šli pomalu nebo používali pouze zdroj světla v telefonu.

Jde o plnohodnotný horror Slenderman?

Ano. Zažijete naprosto kvalitní zážitek se Slendermanem.

Má hra jednoduché ovládání?

Hru si zahrajete s herními prvky na obrazovce. Doporučujeme také použít sluchátka pro větší zážitek.

Slender: The Arrival
Slender: The Arrival
  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Paranormální hra s děsivými prvky a hrou, při které se ježí vlasy na hlavě.