Vypnout reklamy

Parádní android akční hra, ve které se budete muset dostat co nejdále. K dispozici máte svou odstřelovací zbraň. Časem si však nakoupíte i jiné zbraně. Rozbijte veškeré teroristické skupiny, které tady jsou.

Popadněte svou odstřelovací zbraň a vydejte se na své mise. Dokončujte jednotlivé mise a zneškodněte své nepřátele. Nezapomínejte také na to, že je potřeba osvobodit nevinné lidi.

Mějte vše pod plnou kontrolou a začněte prozkoumávat veškerá místa, abyste následně dokázali detekovat veškeré nepřátele. Zneškodněte teroristické skupiny v co nejkratším čase.

Dokončujte jednotlivé mise. Získávejte ocenění a dokončete všechny mise. Nezapomínejte na to, že je potřeba nakupovat nové a silnější zbraně. Následně se pusťte do soubojů znovu. Hra nabízí hezké grafické 3D zpracování, spoustu zbraní a několik různých míst.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.