Hra Soul Seeker: Six Knights

Připojte se k dobrodružství Soul Seeker: Six Knights a zachraňte Hermes hledáním Soulstones!

Vydejte se na napínavé fantasy dobrodružství s hrou Soul Seeker: Six Knights, strategické RPG, které vás zavede do srdce velkého kontinentu Hermes. Tato hra nabízí více než pouhé hraní – stává se vaší vstupenkou do světa, kde strategie a taktika hrají klíčovou roli.

Přivolání hrdinů je esenciální součástí vaší cesty. S více než 150 unikátními postavami máte možnost vytvořit tým, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu hry. Každý hrdina má své specifické schopnosti, které mohou být využity k získání převahy v boji.

Jako člen Šestého řádu se ponoříte do epického příběhu, kde hlavním úkolem je boj proti silám zla a hledání Soulstones. Tyto kameny jsou klíčem k záchraně Hermese a mají moc obrátit osud kontinentu.

Nejenže se zapojíte do PvE a PvP bitev, ale také využijete unikátní systém propojení, který vám umožní posílat vaše válečníky do boje efektivněji. S každým upgradem a sběrem nových hrdinů se vaše šance na úspěch zvyšují.

Soul Seeker: Six Knights přináší více než jen obyčejnou hru. Je to příběh o záchrana země, odvaze a hledání silnějšího propojení mezi vámi a vašimi hrdiny. Vstupte do světa, kde každá bitva a každý kámen duše přibližuje Albionské rytíře k vítězství a záchraně Hermese.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Připojte se k dobrodružství Soul Seeker: Six Knights a zachraňte Hermes hledáním Soulstones!