Hra na mobil Speed traffic: Racing need

Speedtraffic hra na mobil

Ovládejte velmi silná auta v nočních ulicích města. Dojeďte do cíle jako první a porazte své rivaly. Demonstrujte své řidičské schopnosti. Je velmi důležité ze svého auta dostat maximum, jelikož jsou před vámi velice náročné tratě.

Dejte si však pozor na nehody, protože ty mohou vaše vítězství přerušit. Po každém závodě je potřeba opravit váš automobil. Krom toho, že zde máte možnost dát svému autu jinou barvu vylepšit automobily. Každá trať má odlišnou úroveň. Staňte se šampiónem.

High-end grafické zpracování

Excelentní grafické zpracování a efekty. Nadále je zde 11 sportovních automobilů, 4 herní módy a opravdu spousta vylepšení, které můžete po závodě na automobil aplikovat. K dispozici je i N2O, takže si užijete neuvěřitelné zrychlení.

Android hra Speed traffic: Racing need

Android hra Speed traffic: Racing need

Je potřeba však přemýšlet strategicky, protože N2O nemáte nekonečno. Abyste si mohli odemknout novou obtížnost, tak je potřeba, abyste získali skóre větší jak 95%. Hra nabízí klasický závodní mód, mód na záchytné body, eliminační nebo boss. Není potřeba hrát online. Všechny módy lze hrát i jako offline, takže nejste limitování internetovým připojením.

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 97%
    Zábava - 97%
  • 99%
    Hratelnost - 99%
98%