Hra Spiritfarer

Nová hra Spiritfarer, která se dala hrát pouze na Xbox Game Pass streaming, tak je nyní nativně na mobilu skrz Netflix Gaming. Jde

Další skvělá hra na mobilní telefon a to díky Netflix Gaming předplatným. Tedy předplatným skrze Netflix. Jde o hru od vývojářů Thunder Lotus. Předtím šla hra hrát pouze skrze Xbox Game Pass na mobilu.

Pokud tedy nechcete hrát přes streamovací službu Xbox, tak nyní si hru nativně zahrajete přímo v telefonu s Netflix předplatným. Ve hře hrajete za Ferrymaster. Vaším úkolem je postavit loď, která bude nést životy duchů a dojít s nimi na život po životě. Budete se muset o těchto duších hodně dozvědět a následně jim pomoci se přenést na onen břeh.

Jde o indie hru, která má jednoduché dotykové ovládání a zároveň je tady nativní podpora ovladače. Jde vidět, že Netflix Gaming to s hrami opravdu myslí vážně. Do databáze se dostávají čím dál tím kvalitnější hry a s předplatným tak nemáte ve hře žádné mikrotransakce. Tedy hra je vždy zdarma, ale za předplatným Netflixu.

Spiritfarer Netflix Edition
Spiritfarer Netflix Edition

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
3.8

Popis

Nová hra Spiritfarer, která se dala hrát pouze na Xbox Game Pass streaming, tak je nyní nativně na mobilu skrz Netflix Gaming. Jde o hru od Indie vývojáře se spoustou zábavy, kdy je potřeba převézt duše na onen svět.