Vypnout reklamy

Závodní android hra Sport Racing ve které usednete za legendární automobily, jako je třeba Nissan Skyline GTR R34 a mnohem více.

Usedněte za volant sportovního vozidla a vydejte se na náročnou trať. Pokuste se překonat své rivaly a dejte si pozor na zbytečné nehody. Staňte se tak profesionálním závodníkem.

V této hře je potřeba zvládat opravdu ostré zatáčky a dát si tak velký pozor, abyste nevyjeli nebo se nevybourali, což je nejhorší scénář. Získejte skvělý čas a dostaňte se co nejdále.

Díky vyhraným závodům obdržíte peníze, za které si poté můžete nakoupit nové věci. Pokuste se získat tři hvězdičky a dokončete misi co nejdříve to půjde. K dispozici jsou poté legendární sportovní vozidla a ty půjdou vylepšit.

Krom toho všeho hra má hezké grafické zpracování, realistické zvuky vozidel a v nabídce má 20 sportovních vozidel. Dále herní módy, které budou zaručeně bavit a jednoduché ovládání s realistickou fyzikou.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Sport Racing
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)