Hra Squad Busters

Squad Busters, nová globální hra od Supercellu, je nyní k dispozici pro iOS a Android.

Squad Busters, první globální herní spuštění od Supercellu za více než pět let, je nyní k dispozici pro iOS a Android. Od prvního beta testu koncem minulého roku, přes soft launch před několika měsíci, až po globální dostupnost nyní, je vzestup Squad Busters pro finského vývojáře skutečně bezprecedentní.

Toto je Supercell, vývojáři, kteří jsou nechvalně známí svým rychlým vývojem, soft launchováním a následným rušením titulů, které považují za nedostatečně výkonné. Jejich deklarovaným cílem vždy bylo pronásledování „jednorožce“ (her, které vydělají více než 1 miliardu dolarů), a zavazují se pouze k hrám, o kterých jsou přesvědčeni, že tohoto prahu dosáhnou. No, jistě se zavázali k Squad Busters. Kromě masivního celosvětového spuštění měli také hvězdně obsazený trailer se známými osobnostmi jako Chris Hemsworth („Furiosa“), Auli’i Cravalho („Moana“) a Ken Jeong („Community“) spolu s Christinou Ricci a Willem Arnettem.

Takže lze říci, že rozhodně nasadili všechny síly. Samozřejmě, budeme mít digitální oči na zemi, které budou sledovat Squad Busters a posuzovat, jak dobře se Supercellu jeho úsilí vyplatilo. Bude tato hra novým jednorožcem, kterého Supercell hledá? Posune hollywoodská reklamní kampaň tuto hru na novou úroveň?

Jediný způsob, jak to zjistit. Hrajte Squad Busters nyní na iOS App Store a Google Play!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Squad Busters, nová globální hra od Supercellu, je nyní k dispozici pro iOS a Android.